Универзален полнач (за Android и iOS) Xiaomi Mi 65W Fast Charger with GaN Tech USB-C

2,220.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Internal charger type
Universal charger compatibility
AC power supply type
Quantity of USB Type-C ports 1
Power protection features Overcurrent, Overload, Overheat, Short circuit
Design
Product color White
Energy management
Input voltage 100 – 240 V
Input frequency 50/60 Hz
Input current 1.7 A
Output voltage (max) 20V
Output voltage (min) 5V
AC 65 W power dissipation adapter
3.25 A AC output power adapter

https://www.youtube.com/watch?v=pLR1KWQvw-o