Универзален полнач за лаптоп компјутери со кабел за во автомобил

999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

*Universal Laptop AC Adapter with 8 connectors for all kinds of laptops.
*With a USB port for charging your smartphone,MP3,MP4,etc.
*Suitable for home and car use.
*features overheat protection, overload protection and short circuit protection.
*Material:ABS
*Color:Black(As Pictures Show)
*Plug type:EU plug,US plug
*Input voltage:AC 100-240V
*Output: DC12-24V
*8 different voltage setting: 12V, 15V, 16V, 18V, 19V, 20V, 22V, 24V
*USB port: 1
*USB port(5V 2A)
*Power(Max): 120W

Package Contents:
1 x 120W power adapter
1 x 8 pieces power connectors