Водоотпорен преносен Bluetooth звучник Xiaomi Mi 16W

2,890.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Моќен безжичен звучник со одличен квалитет на звук кој може да го носите каде сакате. Висока заштита од вода што овозможува секогаш безгрижно да се забавувате. Со моќната батерија која овозможува дури до 13 часа константно слушање на музика, овој звучник претставува врвно задоволство.

Product description Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker 16W

Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker – Wireless speaker, rated power 16W, Bluetooth 5.0, battery life up to 13 hours. True Wireless Stereo (TWS) feature for pairing two speakers at together. Deep Bass feature to amplify the bass component. Water resistance – IPX7 protection. USB Type-C and 3.5mm jack inputs. Microphone – hands-free support.

Specifications:
– Connectivity: Bluetooth 5.0, AUX input 3.5mm
– Other features: Rated power 2x 8W. Deep Bass and TWS features. Waterproof IPX7. Frequency range 80Hz-20KHz
– Dimensions: 213 x 74 x 74 mm
– Battery: 2600mAh – up to 13 hours playback, up to 4 hours charging

Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker 16W is available in different sizes and colors. If you are interested in purchasing Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker 16W from your online electronics and computers store techinn, do not hesitate any longer and received it at home in a few days. At techinn you can find the lowest price guarantee for products of electronics and computers gear from the brand Xiaomi.

Достапни бои: сина и црна.
Гаранција: 1 година.