Sale!

Video Baby Monitor VB-601

Original price was: 3,299.00 ден.Current price is: 2,499.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Видео бебе монитор VB-601
 • Двонасочна комуникација со вашето бебе преку звучник и микрофон
 • Дигитална видео камера за дневно и ноќно снимање и надзор
 • Дигитален термометар со кој можете постојано да ја следите температурата на вашето бебе
 • Вградени 8 приспивни песни
 • 2″ дисплеј на кој го гледате детето
 • Подршка на повеќе јазици: Англиски, француски, Шпански, Италијански, Германски
 • Максимална оддалеченост меѓу приемникот и предавателот 260m на отворено и 50m во затворен простор
 • Контрола на јачина на звук
 • Аларм за слаба батерија
 • Издржливост на батерија 10 часа
 • Димензии: 13x6x3cm