Безжична безбедносна камера 5.0 Mpx Q-A237

1,870.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Оваа IP камера е професионално решение за напредни безжични видео надзорни апликации во затворено. Опремена е со механизам за ротација Pan Tilt. Пренос на слика во реално време со HD резолуција, адаптивна мрежа, непречено искуство.
– Камера од 5MP
– Поддршка за складирање на облак
– USB интерфејсот поддржува паметен комплет за повеќе мултифункции во домот
– До 25/30 fps
– Апликација за работа: CareCam
– Интегриран микрофон. Овозможува корисникот да го следи аудио директно преку мрежата.
– Сензор: 1/4 см
– Минимално осветлување: 0,5Lux
– Опремена со функција за ротирање, 355 ° хоризонтално и 120 ° вертикално.
– TCP / IP мрежа и протоколи на веб-сервери.
– Поддржува 2,4 Ghz wi-fi;

Пакетот се состои:

  • 1 Ip камера
  • 1 Кабел
  • 1 Напојување
  • 1 Држач