Sale!

Апарат за вафли ST WM-850XA

999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Апарат за правење вафли
 • За 4 вафли, 850W
 • Inox
 • Нелепливи грил плочи
 • Прилагодлив термостат

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior technology
Модел: ST WM-850XA

71208