Овлажнувач за воздух Gorenje H45W

2,890.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

 Бела боја
 Површина: 20 м2
 Капацитет на резервоарот: 4.5 Литри
 Приклучна моќ: 23 W
 Ултрасонично делување
 Ладна пареа
 Модерен дизајн
 Подобрена влажност во просторијата
 Димензии (ШxВxД): 17 × 35 × 17 cm

Гаранција: 2 години.

74627

#navlaznuvacnavozduh #navlaznuvac #ovlaznuvac