Фритеза и мулти готвач Airfryer ST AF-3546D-ZH

4,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 071 454 079
  2. Viber 071 454 079
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 боја црна
 1500W
 готвење со топол воздух 80-200 степени
 дигитален екран на допир
 без маснотии
 капацитет 3.5л
 програмирани функции
 автоматско исклучување
 тајмер

Гаранција: 2 години.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST AF-3546D-ZH

73408