Sale!

Аголна брусалка Machtig MAC-60B

Original price was: 1,920.00 ден.Current price is: 1,570.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 071 454 079
 2. Viber 071 454 079
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Многу лесна за употреба и контрола. Мала големина, погодна за било каков пристап до делови за обработка. Долга само 25 см. За употреба со груби и фини брусни плочи, дискови за сечење, жични четки, фланелни полиња за полирање, гумени дискови.

 • моќност: 500 W
 • брзина: 12000 вртежи во минута
 • дијаметар на дискот: 115mm
 • специјален клуч
 • јаглеродни четки 1 пар

Гаранција: 2 години.