Sale!

Батериска штрафилица/дупчалка Machtig MAC-21B

Original price was: 3,555.00 ден.Current price is: 2,920.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 071 454 079
 2. Viber 071 454 079
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • модел MAC-21B
 • напон на батеријата 12V
 • капацитет на батеријата 1,3 Ah
 • тип на батерија Llithium-Ion
 • адаптер за полнење 120-230V
 • 2 брзини
 • брзина во минута: бавно – 0-350, брзи 0-1350 вртежи во минута
 • држач за стегање на главата 0,8 – 10mm
 • максимална големина на завртката 8mm
 • прилагодување на движењето напред и назад
 • можност за прилагодување на степенот на вртежен момент 18 + 1

Гаранција: 2 години.