Крчко – мултифункционален готвач 6,5L Colossus CSS-5235

2,990.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 071 454 079
 2. Viber 071 454 079
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • стаклен капак
 • рачки ладни на допир
 • куќиште со овален облик од не’рѓосувачки челик
 • мобилен керамички сад кој може да се мие во машина за садови
 • одличен и за готвење и за подгревање
 • моќност 320W

Гаранција: 2 години.