Sale!

Батериска пила за дрва

2,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 

Изработена е од квалитетни материјали, практична е, лесна за ракување и употреба, има широк опсег на примена, има долг работен век.

Карактеристики:
– Електрична пила со полнење, лесна и пренослива, со долг работен век на батеријата, без оштетување на кората.
– Лесно тело, лесна и удобна, едноставен дизајн, при долго држење нема уморни раце.
– Чист бакарен мотор, силна моќност, брзо сечење.
– Практична, со голема брзина и мала потрошувачка на енергија.
– Прекинувач со добар квалитет, брзо и бавно прилагодување, промена на брзината.
– Интелигентна контролна табла, заштита од преоптоварување, за да ги задоволите вашите различни градежни потреби.
– Специјална носечка плоча за ланец која не треба да се подмачкува, машината го намалува отпорот за време на работата и го намалува абењето на машината.
– Мала големина, може да се држи со една рака.
– Ланец со добар квалитет, отпорен на абење, овозможува мазно сечење.

Спецификации:
Материјал: ABS + метал
Боја: црна
Батерија: литиумска батерија, 24V, 2000mAh (вклучена)
Моќност: 550W
Носечка плоча за ланец должина: 11 cm
Брзина на ланец: 5 m/s

Листа за пакување:
1 x пила за електричен синџир
1 x батерија
1 x полнач
1 x клуч
1 x шрафцигер
1 x прирачник за корисник