Сет 4 камери + DVR за видео надзор

5,499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Комплетен видео надзор со 4 камери за ден/ноќ за внатрешна или надворешна монтажа.

 • AHD комплет за видео надзор од 4 камери 1.3 Mpx 20 лед диоди
 • DVR за 4 камери x 1
 • HD камери 1.3 Mpx“ 3,6mm x 4
 • 4 x 18M кабли со конектори за поврзување на камерата и DVR
 • резолуција 1.3 Mpx
 • оптика 3,6mm (агол 75° )
 • ноќен режим
 • DVR снимач
 • Cloud технологија која овозможува брзо и едноставно следење преку интернет
 • Следење од мобилен телефон, таблет или компјутер преку интернет со неограничен домет – можете да следите што се случува на било која оддалеченост
 • DVR снимачот цело време снима на својата меморија во формат H.264 што овозможува исклучително долго снимање на hard disk-от (во зависност големината на hard disk-от – не доаѓа во комплетот)
 • Многубројни опции како: детекција на движење, известување при детекција на движење т.е снимање итн.

Технички карактеристики:

 • H.264 Видео компресија
 • Брзина на снимање fps: 30fps по секоја камера, нема сецкање на сликите
 • Видео влезови: 4CH BNC
 • Видео излези: BNC, 1VGA,1HDMI
 • Аудио влезови: 4 CHINCK влезови, за секоја камера посебно
 • Аудио излези: RCA 1CH
 • USB 2
 • LAN 1
 • Поддршка: SATA HDD, USB backup, TCP / IP пренос PTZ контрола на временски записи, запис на детекција на движење, 4G мрежа или WI-FI модул
 • Remote Internet / LAN
 • RS48

За подетални информации контактирајте не.