Грил тостер Colossus CSS-5323

2,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Моќност 2000W
 • Копче за подесување на температурата
 • Можност за печење од двете страна на двете плочи
 • Можност за отварање под агол од 180 степени
 • Рачка ладна на допир
 • Димензии на плочите 29 х 23 cm
 • Систем за заклучување
 • Индикаторно светло
 • Боја: инокс-црна

Гаранција: 2 години.