Sale!

Електричен грил со титаниум и керамика Colossus CSS-5080A

2,270.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Моќност 1250W
 • Решетка за печење од титаниум и керамика
 • Површина за печење 30,5 х 25,5см
 • Термостат со 5 подесувања
 • Врвна технологија наменета за помалку дим

Гаранција: 2 години.