Sale!

Електрична грил плотна Colossus CSS-5209

Original price was: 1,970.00 ден.Current price is: 1,699.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • моќност 1500w
 • нелеплива површина
 • регулатор на јачина со 5 нивоа
 • термостат
 • сад за маснотии
 • рачки ладни на допир
 • алуминиумска плотна за печење обложена со тефлонски слој
 • димензии на плотната 36 х 26cm

Гаранција: 2 години.