Роштиљ за гиро, за донер и пиле Colossus CSS-5088

4,499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Вертикален ротирачки грил роштиљ
– моќност 2000W
– делови од не’рѓосувачки челик
– држач за гиро/пиле
– држачи за ражничи
– контејнер за масло и течности
– отворениот дизајн на апаратот овозможува лесен пристап до храната што се подготвува
– сечење парчиња месо директно од апаратот или преливање со сосови и преливи
– тајмер 60 минути со ѕвонче

Гаранција: 2 години.