Sale!

Електрична грил плотна Colossus CSS-5208

1,970.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • моќност 1500w
 • нелеплива површина
 • регулатор на јачина со 5 нивоа
 • термостат
 • сад за маснотии
 • рачки ладни на допир
 • алуминиумска плотна за печење обложена со тефлонски слој
 • димензии на плотната 46 х 25,5cm

Гаранција: 2 години.