Sale!

Електрична грил плотна Colossus CSS-5208A

Original price was: 3,330.00 ден.Current price is: 2,699.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • голема електрична грил плотна
 • димензии на плотната 47х37cm
 • потенциометар со 5 нивоа на јачина
 • грил плотна обложена со тефлонски нелеплив слој
 • сад за одржување на храната топла
 • сад за маснотии
 • тацна за загревање на храната
 • моќност 2000w

Гаранција: 2 години.