Електрична скара половина грил / половина рамна површина ST EG-T500X

2,599.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Superior Technology
 Електрична скара
 Половина грил и половина рамна површина
 2000W
 термостат за регулација на температурата со 5 степени
 48×26 нелеплива површина
 заштита од прегревање
 термоизолирани рачки
 лесна за чистење

Гаранција: 1 година.

46721