Професионален монофункционален виткач на коса Umate

1,740.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

1. Создадете беспрекорни кадрици и бранови со притискање на копчето. Косата се вовлекува во комората за навивање каде што се загрева и темпира за да се создадат совршени кадрици и брановидна коса!
2. Дигиталниот дисплеј за температура нуди лесно поставување на температурата и избор на претходно поставена за секој тип на коса, создавајќи прилагодливо искуство за стилизирање и избегнување на непотребно оштетување од греење. Керамичката топлинска технологија овозможува одлична инфрацрвена топлина, а придобивките од анјоните се посјајна, поздрава и поубава коса, едноставно никогаш не било полесно обликувањето на кадрици.
3. Природен течен отворен дизајн: Би-насочни копчиња и вртлив кабел од 360 степени за совршени кадрици. Погодна е за сите типови коса.

Керамичката топлинска технологија произведува инфрацрвена топлина, додека придобивките од анјоните резултираат во посјајна, поздрава и поубава коса.

Карактеристики и придобивки
1. Керамичко ротирачко буре
Автоматското вртење создава беспрекорни кадрици
2. Керамички грејач
Дистрибуира топлина низ површината на бурето, што резултира со посјајна и поздрава коса
3. Копчиња за насока
Контролирајте ја насоката на навивањето со лево и десно копче
Автоматско исклучување
Виткачот се исклучува по 1 час заради безбедност
4. Екран за температура
Лесно прилагодливо поставување на температура до 410 ° F (210)
5. Прилагодени поставки за времето на виткање
Прилагодливо време на стилизирање за вашиот тип на коса
6. Вртлив кабел 360 степени
7.  Достапна боја: црна