Маса со 4 столчиња во куфер

2,860.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Комапктно куферче кое се расклопува во маса за пикник
Без разлика дали станува збор за пикник во природа, забава на која е потребно дополнително место за седење или фамилијарен собир во вашиот двор, оваа компактна маса и тоа како ќе ви послужи.
Куферчето кое се расклопува во маса и 4 столчиња, тежи скоро 8 kg килограми, направено е од алуминиум, а се монтира за помалку од 2 минути. Кога ќе се расклопи, масата е широка 120 x 60cm и висока 55 cm со можност да се зголеми до 69 cm, а во средина има дупка за поставување чадор.
Други карактеристики :
Должина на масата : 120 x 60cm и висока 55 cm со можност да се зголеми до 69 cm
Ширина на столчињата : 29 x 32cm , висина 35cm
Максимална тежина по столче : 85kg
Максимална тежина на маса : 30 kg