Sale!

Керамички чешел за брада и коса

499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Чешел за моделирање, четка за зацврстување на брада, чешел за зацврстување на косата за мажи и жени, брз чешел за стилизирање на коса, чешел за зацврстување на кадрава коса.

Карактеристики:
Удобно за држење без лесно чувство на умор.
Лесен за употреба, само чешлате за да ја стилизирате вашата неуредна брада/коса.
Брзо загревање, се загрева за 15 секунди.
Безбеден за употреба и без оштетување на брадата/косата.
Долготраен неверојатен ефект, се одржува во текот на целиот ден.