Микрофон

820.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Одлична забава во вашиот дом гледајќи ги вашите деца со насмевки на лицето и овој микрофон на сталак.
• Поврзување со мобилен телефон.
• Подесување на јачината.
• Подесување на светлата.
• Подесување на висината на сталакот.
• Користи 6 x 1.5V AA А батерии.
• Димензии на производот: 103x19cm.
• Димензии на пакувањето: 35x34x7cm

Шифра: 29731