Мини GPS локатор со аудио GF-07

870.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

GF-07 мини GPS тракер:

Овој ултра мини уред може лесно да се сокрие, може да се слуша глас околу уредот со бирање на бројот на СИМ-картичката, без светлина и бучава.

Лесен е за употреба, нема потреба од професионална инсталација, едноставно се внесува SIM и TF картичка во уредот, и може да се следи во реално време преку Интернет. (Без TF картичка, треба сами да ја конфигурирате).

Вградени се два моќни и лесни магнети за цврсто прилепување, кои оневозможуваат паѓање на уредот.

Совршен е за следење на возила, деца, клучеви од стари лица или разни скапоцености.

Излез за полнење: 5.0V

Работен напон: 3.4-4.2V DC

Точност на позиционирање на GPS: 50-500m

Димензии: 25 х 35 х 15mm