Овлажнувач за воздух Beurer GERMANY LB 55

4,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 бела боја
 вклучени анти бигор перничиња
 иделаен за соби до 50м2
 отстранлив 6л резервоар
 испарување на водата без мириси и бактерии
 2 нивоа на овлажнување 200мл/ч и 400мл/ч
 супер тивок погоден за спиење
 ЛЕД индикатори
 Прозорче за следење на ниво на водата
 автоматско исклучување
 заштита од прегревање

Гаранција: 2 години.

73684

#navlaznuvacnavozduh #navlaznuvac #ovlaznuvac