Комбиниран прочистувач и навлажнувач на воздух Philips AC2729/51

30,499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

 Идеален за простории до 30м2
 Vitashield IPS + Активен јаглен филтер + НЕРА филтерот прочистуваат честички 99.97% до 0.003 микрони на прашина – полен и бактерии
 вирус H1N1 до 99.9%
 NanoCloud Технологија овозможува 99% помало ширење на бактериите
 CADR: 250 m3/h
 4 брзини на дување
 Индикатор на квалитет на воздухот нумерички
 Навлажнува 500ml/h
 Смарт сензор за квалитет на воздух и влажност
 Смарт сензор го мери и покажува внатрешниот воздух
 се поврзува со апликација
 Тајмер 1-12 часа
 Кабел 1.8м

Гаранција: 2 години.

33462