Рачна преса за цедење зеленчук и овошје

890.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Рачната преса за цедење

Изработена е целосно од алуминиум кој е еколошки материјал и безбеден за користење. Едноставна е за користење, се што треба да направите е да го ставите овошјето или зеленчукот внатре и да претиснете.Пресата ќе го исцеди овошјето или зеленчукот максимално. Рачката на пресата и цедалката целосно се вадат за полесно миење.

Подгответе вкусни сокови од лимон, портокал, калинка или сос од домат, како и од сите други видови сочни овошја и зеленчуци. Оваа преса е нема да ви зафаќа простор во кујната и секогаш ке ја имате при рака набрзина да си подготвите свежи напитоци.

Во комплетот добивате:

  • Преса изработена целосно од алуминиум
  • Цедалка која се вади изработена од алуминиум

Нарачајте ја веднаш и секогаш ќе имате чаша полна здравје.