Крчко 4.5L Colossus CSS-5234

2,599.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 071 454 079
 2. Viber 071 454 079
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • стаклен капак
 • ладни рачки
 • куќиште со овален облик од не’рѓосувачки челик
 • мобилен керамички сад кој може да се мие во машна за садови
 • за готвење и подгревање
 • моќност 280w

Гаранција: 2 години.