Телескоп Levenhuk LabZZ T1 Telescope 69736

2,699.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Основен Телескоп: Зголемување: 25х-40х
 Окулар:20mm (25х)-12.5mm (40х) 1.5x
 Дијаметар на леќа: 40mm
 Фокусна должина: 500mm
 Алумински трипод подесив по висина 650mm-1150mm
 Доживотна гаранција
 Транспортни димензии: 730×220×80mm
 Тежина на транспортно пакување: 1.404 грама
 P/N: 69736

60582