Телескоп Levenhuk Skyline BASE 50T Telescope 72846

4,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Зголемување: 100х
 Окулар: 4mm(150x) 12.5mm(48x) 20mm(30x)
 Дијаметар на леќа: 50mm
 Фокусна должина: 600mm
 Алумински трипод подесив по висина 690mm-1190mm
 Алуминско куќиште
 Доживотна гаранција
 Транспортни димензии: 860×200×130.5mm
 Тежина на транспортно пакување: 2.400 грама
 P/N: 72846

50911