Телескоп Levenhuk Skyline BASE 60T Telescope 72847

7,399.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Зголемување: 120х
 Окулар: SR4mm(175x) – H20mm(35x)
 Дијаметар на леќа: 60mm
 Фокусна должина: 700mm
 Алумински трипод подесив по висина 690mm-1190mm
 Алуминско куќиште
 Доживотна гаранција
 Транспортни димензии: 850×280×190mm
 Тежина на транспортно пакување: 4.000 грама
 P/N: 72847

50912