Sale!

Wi-Fi Smart прекинувач за бојлер 16А

1,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Smart WI-FI модул прекинувач за бојлер, машина за садови, машина за алишта, светло, климатизер, кафемат или било кој електричен апарат (макс. 16А).

Каде и да сте вклучете го или исклучете го електричниот уред од вашиот IOS или Android уред.

Се враќате од пат и бојлерот не ви е вклучен. Повеќе нема да се грижите, преку апликацијата на вашиот мобилен телефон го вклучувате и додека стигнете веќе водата е загреана.

Исклучете го светлото, пуштете го климатизерот, или пак отворете ја надворешната порта, се ова преку вашиот мобилен телефон.
Со овој модул преку мобилната апликација се контролира моменталната, дневната и месечната потрошувачка на електрична енергија од некој уред.

Модулот е многу мал и е едноставен за монтажа. Може да се постави позади гипс, во дозна или во станска табла.

Апликацијата eWeLink се спушта од Play Store или Apple Store бесплатно и многу едноставно се конфигурира. Потоа на мобилниот телефон имате преглед дали е вклучен некој уред. Можете да поврзете повеќе модули и да ги контролирате преку еден мобилен уред. Исто така еден модул може да се управува и контролира од повеќе мобилни уреди.

Апликацијата компатибилна е со Amazon Alexa, Google Assistant, IFTTT, Google Nest.

https://www.youtube.com/watch?v=N_BODZPFlPo

You may also like…