Sale!

WIFI Infrared Universal Remote Control V-8651

Original price was: 2,190.00 ден.Current price is: 1,570.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Со вашиот смарт мобилен телефон поврзете ги и управувајте ги преку телефонот сите ваши уреди во домот кои ги управувате со далечински управувач.

Поврзете ги климатизерот, телевизорот, домашното кино, светлото, вратата од гаражата, андроид боксот, бојлерот, смарт правосмукалката, прскалките во паркот..

Уредот е комаптибилен со Amazon Alexa, Google Home и други уреди за управување во домот.

SPECIFICATION

1) Input : DC 5V/1A
2) IR Frequency: 38KHz
3) Wifi Frequency: 2.4GHz
4) Infrared Range: < 8 meters
5) Working Temperature: 0°C – 50°C
6) Working Humidity: <85%RH
7) Size: 64.5*20 mm
8) Material: ABS
9) Weight: 27g
10) LED indicator Blue
11) Supports Android 4.4 or Newer
and IOS 8.0 or Newer