Овлажнувач за воздух Beurer GERMANY LB 88 Black Dual 68892

6,499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 црна боја
 вклучени 15 анти бигор перничиња
 иделаен за соби до 48м2
 Двојна технологија – ултрасонично овлажнување + испарување на водата без бактерии и мириси
 отстранлив 6л резервоар
 отвор за распрскување до 550мл/ч
 осветлен потенциометар за контрола
 вклучени 15 миризливи перничиња
 супер тивок погоден за спиење
 автоматско исклучување
 заштита од прегревање
 вклучена четка за чистење
 280W

Гаранција: 2 години.

68892

#navlaznuvacnavozduh #navlaznuvac #ovlaznuvac